top of page
Mainpage.jpg

EN YAKIN BURSA TERMAL OTEL

Nefes almak ister misiniz?

5- ikonlar.png

Profesyonel Ekip

Kredi Kartı Geçerli

21- yuvarlak 1.png
22- yuvarlak 2.png
23- yuvarlak 3.png
20- kartlar.jpg

Bursa'ya Özel En Yakın Termal Otel Fırsatı

2- logo.png

Otelden Al, Otelde Öde

Kampanyalar Bitmeden Tatil Rezervasyonunuzu Yapın !

En Yakın Bursa Termal Otel olarak Ruhunuzu şımartacak termal otelimizde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Misafirlerimize benzersiz bir deneyim sunmak için lüks ve konforu bir araya getirdik. Doğal termal kaynaklarımız, sıcak su havuzlarımız ve şifalı çamur banyolarımızla sağlık ve zindelik dolu bir tatilin keyfini çıkaracaksınız.

Otelimizdeki geniş ve modern odalarımızda rahatlığın tadını çıkarırken, termal suyun eşsiz rahatlatıcı etkileriyle kendinizi şımartın. Termal havuzlarımızda günün yorgunluğunu atarken, stresinizi yok eden termal masajlarımızla gerçek bir huzur bulun. Ayrıca, En Yakın Bursa Termal Otel SPA merkezimizde yer alan güzellik ve sağlık hizmetlerimizle kendinizi tazelenmiş ve yenilenmiş hissedeceksiniz.

En Yakın Bursa Termal Otel, muhteşem manzarasıyla da sizi büyüleyecek. Doğal güzelliklerin içinde konumlanmış olan otelimiz, huzur dolu bir atmosfer sunarak stresli günlük hayattan uzaklaşmanızı sağlar. Şehir gürültüsünden uzakta, doğanın kucağında huzurlu bir mola için tercihiniz olacaktır.

Erken Rezervasyon

Eglence5-min.jpg

Müşterilerimiz
Nasıl
Düşünüyor?

14- yorum 1.jpg
bottom of page