top of page

Çocuk Eğlenceleri

Güncelleme tarihi: 19 May

Çocuklarınız bizim için çok değerlidir, eğlenip güvenle bırakabileceğiniz oyun parkımız, top havuzumuz, kum havuzumuz, survivor park alanımız da eğlenip keyifli vakit geçirirler.Bazı günlerde oyun ablalarıyla boyama ve etkinlikler yaparlar. Yeni arkadaşlıklar kurup sosyal aktivitelerde bulunurlar. Ebeveynler tatilin keyfine bakarken çocuklarda keyifli vakit geçirirler.

 

Etkinliklerimiz

  • Doğayla iç içe piknik

  • Doğa keşfi

  • Masal saati

  • Boyama etkinlği

  • Survivor parkuru

 

Yazıyı Sonlandırın


Okurlarınızın ne yapmayı öğrendiğini kısaca özetleyerek yazınızı sonlandırın. Ardından, okurlarınızı yorum bırakmaya, sizi sosyal medyada takip etmeye ya da ilgili yazılara göz atmaya yönlendirin.

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Otelimiz bünyesine salon ve toplantı odaları; her türlü konferans, seminer, eğitim ve organizasyonların başarılı şekilde düzenlenmesine aracılık etmektedir. Organizasyonlar süresince her teknik ekipm

Duvarlar ve tavanda yer alan özel tuz kalıbı atmosferde neme karşı bir tampon görevi görür ve ortamın aseptik özelliğini korunmasına yardımcı olur

Buhar odası yüksek nem oranı, düşük sıcaklık esasına göre çalışır. solunum yolları üzerine olumlu etkiler bulunur. Buhar odası pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir cilt sağlar.

bottom of page