top of page

Bol Oksijen

Güncelleme tarihi: 20 May

Ege ile iç Anadolu arasında kalan 36.000 metrekarelik alanda saatte 1.080 ton Oksijen üreten tesisimiz başta zatürre olmak üzere stres bozukluğu panik atak gibi birçok hastalıklara şifa olur.

Abdülhamit Han'ın Ilıca bölgesine akciğer darüşşifası yapımına dair vasiyetnamesi bulunmaktadır. Sultan Abdülhamit han küçük kızı Hatice sultan 7 aylıkken difteri hastalığından vefat ettiğinde saraydaki bütün doktorları göğüs hastalıkları hastanesi kurmak için görevlendirdi. Saray doktoru İbrahim paşanın araştırmaları sonucunda Kütahya/Ilıca’da bulunan ormanların oksijen oranının yüksek şehrin doğasının tüberküloz ve göğüs hastalıkları için tıbbın kabul ettiği bütün şartlara uygun olduğu sultan Abdülhamit Han’a bildirmiştir.

Tesisimiz doğa ile iç içe olup oksijen seviyesinin en yüksek olduğu yerdir. 

Temiz Hava İle Birlikte Yürüyüş

  • Oksijen kaynağımız çam ve meşe ağaçları içerisinde yürüyüş

  • Doğal ortamında canlıları görme fırsatı10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Otelimiz bünyesine salon ve toplantı odaları; her türlü konferans, seminer, eğitim ve organizasyonların başarılı şekilde düzenlenmesine aracılık etmektedir. Organizasyonlar süresince her teknik ekipm

Duvarlar ve tavanda yer alan özel tuz kalıbı atmosferde neme karşı bir tampon görevi görür ve ortamın aseptik özelliğini korunmasına yardımcı olur

Buhar odası yüksek nem oranı, düşük sıcaklık esasına göre çalışır. solunum yolları üzerine olumlu etkiler bulunur. Buhar odası pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir cilt sağlar.

bottom of page