top of page

Termal Havuzlar

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımından Avrupa da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. Harlek Termal Otelin sınırları içerisinde elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.


Doğanın bir hediyesi olarak şifalı ve mineral bakımından zengin bay termal havuz, bayan termal havuz, çocuk havuzu, bay-bayan karışık ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzumuz hizmetinizdedir.

20 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Otelimiz bünyesine salon ve toplantı odaları; her türlü konferans, seminer, eğitim ve organizasyonların başarılı şekilde düzenlenmesine aracılık etmektedir. Organizasyonlar süresince her teknik ekipm

Duvarlar ve tavanda yer alan özel tuz kalıbı atmosferde neme karşı bir tampon görevi görür ve ortamın aseptik özelliğini korunmasına yardımcı olur

Buhar odası yüksek nem oranı, düşük sıcaklık esasına göre çalışır. solunum yolları üzerine olumlu etkiler bulunur. Buhar odası pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir cilt sağlar.

bottom of page